Friday

Поллі Покет

Пригоди відважної і допитливої Поллі Покет, про яку часто говорять, що вона занадто мала, щоб займатися усіма справами, які їй цікаві. Хоробра дівчинка доводить дорослим те, що знають усі діти: бути маленькою – не означає бути слабкою.

Активна Поллі цікавиться винаходами і любить досліджувати навколишній світ. Бабуся дівчинки дарує їй чарівний медальйон, що має дивовижну властивість: він може зменшувати у розмірах Поллі та її кращих подруг Шайни і Лайлу. За допомогою магічної прикраси дівчинки вирушають на всілякі пригоди і завдання.

Але володіти таким цінним артефактом – це не тільки розвага, але й велика відповідальність. За медальйоном починає полювання владна Гризельда, яка за його допомоги сподівається заволодіти містом і, можливо, всім світом… Маленькі, але відважні героїні мають перешкодити її підступним планам.

 


Телебачення для всієї родини:

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.