Monday

Робопотяги

Дивіться з 1 серпня о 18:20!

Кей найсильніший в світі роботопотягів і тільки він може відкривати тунелі між зонами. Але в бою з охопленим вірусом потягом Дюком, Кей втратив пам’ять. І тепер його друзі намагаються допомогти йому згадати все!

Мультфільм «Роботопотяги» розповість нам про синього потужного потяга Кея і його команду вірних друзів. Разом з ними ми буде прокладати нові залізні дороги між континентами і перемагати підступних ворогів. Кей і його друзі впораються з будь-якою проблемою, тому що вони не просто потяги! Вони – трансформери!

Вперед, потяги!


  • Даниил

    Ой нащо ви їх почали показути? Там дуже бвгато викрутасів і тепер мій брат знову почав уявляти себе супер героєм. Носиться по хаті як хворий на голову. Хоча з вашим каналом втратити розум дуже легко.

  • Юрий

    Очень класнйы мультфильм)) с сыном смотрим с удовольствием притом что мне 30))) а сину 3 года, жаль что на сайте у Вас нельзя их смотреть онлайн (в будущем будет ли такая возможность?), или если можно то дайте ссылку на “Робопотяги” на Украиском языке)) в интернете только на русском ((( Спасибо Вам огромное за то что Вы есть!

Телебачення для всієї родини: